Asistent Departament Educatie

Candidatul ideal:
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- capacitate de a respecta termene limita
- atentie la detalii
- placere si abilitate de a invata lucruri noi
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- inteligenta (gandire logica, memorie)
- atitudine principiala in relatiile interumane
- cunostinte medii de limba engleza
- cunostinte medii de utilizare excel.

Responsabilitati:
- preluarea si distribuirea la compartimentele implicate, indosarierea si arhivarea corespondentei
- redactarea si transmiterea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
- elaborarea si redactarea documentelor si rapoartelor cerute de management
- gestionarea relatiei cu partenerii companiei, participantii la cursuri si seminarii
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
- intocmirea rapoartelor necesare
- planificarea si organizarea seminariilor, cursurilor, evenimentelor organizate

Aplica acum la jobul potrivit

Ataseaza CV*