Trainer Coafura / Manichiura / Cosmetica

Descrierea postului:
- Sustine programe de instruire privind modul de utilizare si beneficiile produselor;
- Sustine prezentari in saloane de infrumusetare (atat in Bucuresti cat si in tara) privind beneficiile produselor brand-ului alocat;
- Asigura desfasurarea training-urilor in cele mai bune conditii;
- Participa periodic la seminarii internationale de perfectionare;
- Colaboreaza cu Departamentul Marketing pentru realizarea materialelor de comunicare/publicitare pentru brand-ul alocat.

Cerintele postului:
- Studii de specialitate: coafura / manichiura / cosmetica si diploma de trainer
- Experienta de munca in salon de coafura / manichiura / cosmetica
- Cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte de lucru cu PC-ul;
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente (in tara si strainatate);
- Disponibilitate pentru a invata specificatiile tehnice si utilizarea produselor pe care le gestioneaza;
- Abilitati de comunicare si relationare, deschidere, dinamism, rabdare, rezistenta la stres, capacitate de a lucra cu oamenii.

Beneficii:
- Oferta salariala competitiva pe piata fortei de munca;
- Instruiri de specialitate (nationale si internationale);
- Posibilitati de dezvoltare profesionala continua intr-un mediu de lucru profesionist

Aplica acum la jobul potrivit

Ataseaza CV*